KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 15652024
*
nr 1565 2024
Grafiskt blad
"Stockholmia", yttermått inklusive ram: 37x90 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 september 2023
kl 19:04:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/9 21:39:12
1
Vinnande bud
- Tema
25 sep
Stockholm
På Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Slas, Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Einar Jolin, Frans Lindström, Gotthard Lundquist, Gunnar Stålbrand, Ehrnfried W ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad grafiskt blad konst
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
*
Grafiskt blad
Läs mer om Stockholm
nr 1565 2024
Grafiskt blad
"Stockholmia", yttermått inklusive ram: 37x90 cm. Ej signerad
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 september 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/9 21:39:12 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
25 sep
Stockholm
PÃ¥ Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Slas, Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Einar Jolin, Frans Lindström, Gotthard Lundquist, Gunnar StÃ¥lbrand, Ehrnfried W ...Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad grafiskt blad konst
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49